Naše služby

My Vás do pohody opravdu dostaneme...

Předprodejní konzultace

Každý má u nás dveře otevřené. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy v souvislosti s pořízením nového systému do Vaší firmy. Předprodejní konzultaci je třeba si domluvit předem a je zcela zdarma.

Výsledkem setkání pro Vás bude ujištění se, zda to je ten pravý systém pro Vás.

Školení

V rámci prodeje nabízíme zvýhodněné školení základních dovedností. Rádi pro Vás připravíme i firemní školení na míru v oblastech práce se sklady, maloobchodní prodej, fakturace, základy účetnictví, atd. Využijte potenciál systému i Vašich zaměstnanců a nechte je proškolit.

Instalace

Nechte si nainstalovat systém od certifikovaných specialistů včetně nastavení zálohování a údržby dat.

Můžete si u nás objednat službu "Instalaci bez starostí." Instalaci realizujeme v nočních hodinách. Nemusíte se tak o nic starat a každý den máte informační systém aktuální.

Nebo řešíte nákup nového serveru? Nebylo by lepší využít POHODU on-line? Vše najdete zde.

Konzultace

To, že Vás nyní nenapadá nic, na co byste se nás mohli zeptat, neznamená, že Vám nemůžeme pomoci. Je spousta uživatelů, kteří si neuvědomují potenciál jejich systému POHODA. "Jsou prostě zvyklí to takto dělat," slýcháváme často od zákazníků. Ale existují efektivnější cesty. Přijďte se s námi poradit.

Úprava tiskových výstupů

V oblasti úprav tiskových sestav jsme ti nejpovolanější. Jakékoliv Vaše přání s radostí realizujeme. Ať se jedná o originální grafické výstupy nebo složité manažerské výstupy. Díky možnostem, které nám systém POHODA nabízí, Vám můžeme ušetřit spousty času a na jedno kliknutí budete mít vše, co potřebujete.

Programování na míru

Pokud potřebujete vlastní aplikaci či funkci, která Vám může ušetřit spousty času, rádi Vám pomůžeme. Pokud ještě takový nástroj neexistuje, tak jej vytvoříme. Provedeme společnou analýzu, navrhneme řešení a předáme Vám cenovou kalkulaci. Po tolika letech víme, že téměř nic není nemožné.

Vedení účetnictví

Kompletní zpracování účetnictví v systému POHODA E1 umíme on-line. Vaše data jsou v bezpečí a účetní pohodě.

Více informací naleznete zde.