ChciÚčetní - účetní služby on-line

Účetní služby 21.století - on-line, efektivně, pohodlně, přehledně a za dobrou cenu.

Hledám účetní firmu

Abychom neplýtvali Vašim drahocenným časem, pokusíme se Vám hned na začátku sdělit, proč využít nebo naopak nevyužít našich služeb.

Nejvýznamnější podmínkou pro kvalitu našich služeb je software POHODA E1. Pokud tedy již POHODU používáte, nebo znáte, případně o ní uvažujete, je z poloviny vyhráno. Jste náš cílový zákazník a budeme se velmi snažit, abyste využil našich účetních služeb.

Pokud v žádném případě nechcete o vedení účetnictví o POHODĚ ani slyšet, pak zkuste hledat jiného dodavatele. Pozor - nevylučujeme, že určitou část Vaší agendy povedete v jiném systému - typicky začínající eshop například pro objednávky, logistiku a fakturaci využije nějaké ecommerce platformy a zbytek bude v POHODĚ - to umíme 🙂

POKUD PŘIJÍMÁTE MYŠLENKU ÚČETNICTVÍ V POHODĚ POJĎME DÁLE

Co dalšího Vás bude velmi zajímat? Určitě cena. To je jasný, každý chce cenu co nejnižší. To asi neumíme. Umíme  cenu takovou, která nám umožní zaplatit odborně zdatné účetní - zde šetřit nechceme. Dále chceme, aby naše spolupráce pokračovala i po případných kontrolách ze strany finančního úřadu, OSSZ, zdravotní pojišťovny apod. V ten moment se významně prověří kvalita naší práce a v případě chyby (účetnictví dělají lidé a lidé dělají chyby) vysoká vážnost našeho smluvního závazku v oblasti odpovědnosti a v neposlední řadě i kvalita naší pojistky.

Tak kde budeme šetřit Vaše peníze? Především v oblasti využití technologií a našeho více než 20 letého know-how.

Spolupráce on-line -> výhodná cena

Neradi děláme zbytečnou práci, neradi přepisujeme data, která už někde existují. A neradi si zákazníkům říkáme o nemalé peníze za takové zbytečné úkony. Našim cílem je nabídnout výhodnou cenu za účetnictví výměnou za spolupráci nad sdílenými daty. Tak jako tak většina firem musí mít nějaké evidence. Například došlé faktury, zákazníkům musí vystavovat vydané faktury, vede se pokladna, řeší se banka a úhrady faktur. S námi vše bude efektivní a tím také za výhodnou cenu. Přijaté faktury si můžete do Pohody zadávat sami - a nepotřebujete k tomu být účetní. Vydané faktury si také vystavíte sami - nakonec Vy víte nejlépe, jak, co a kdy fakturovat. Banku nastavíme do Pohody elektronicky přes homebanking. Veškeré pokladní transakce zapíšete do Pohody. Opravdu už nebudete potřebovat papírové knihy došlých faktur nebo pokladní knihu.

Automatizace -> efektivita

Naše rozsáhlé zkušenosti s implementacemi systému Pohoda nám umožňují vybrané hromadné operace automatizovat a tím Vám nabídnout ještě výhodnější cenu, než konkurence. Jsme velmi dobří v podpoře firem provozujících úspěšné eshopy s desítkami objednávek denně. Máte třeba i více než 30 tisíc faktur za rok - pro nás žádný problém - i takové množství dat dokážeme udržet v pořádku, aniž byste potřebovali mnohačlenné účetní oddělení. Umíme podpořit komunikaci mezi Pohodou a systémem eshopu - naši klienti běžně načítají skladové karty, objednávky, změnu stavů objednávek, komunikují s dopravci přes jejich portály apod.

Máme již jasno s POHODOU, cena je zajímavá, co tedy dál řešit? No přeci jedno z nejcennějších - firemní data. K čemu Vám bude účetnictví, které z důvodu závady na HW, po napadení virem, chybou uživatele či jinou příčinou zmizí ze světa? S námi můžete spát v klidu. Především proto, že děláme maximum v oblasti prevence těchto katastrof. A pak také proto, že i kdyby katastrofa nastala, máme velmi důmyslný zálohovací model.

Bezpečí a výkon

Naši zákazníci mají k dispozici přístup do systému POHODA E1, aniž by museli investovat do licencí desítky tisíc Kč. POHODA E1 využívá databázi Microsoft SQL Server 2016, na serveru v datovém centru vše běží na výkonných a spolehlivých SSD diskových polích. Tím je zaručena bezpečnost dat a vysoký výkon.

Data jsou sofistikovaně zabezpečena, každý uživatel má přístup pouze k záznamům, které potřebuje pro svoji práci. Data jsou zálohována časově i geograficky. Každá účetní jednotka má několik záloh denně, které se automaticky distribuují ze serveru do bezpečného cloudu a následně na další místně odlišné úložiště.

Zákazníci mají přístup k POHODĚ E1 téměř 24 hodin denně 7 dní v týdnu, odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení podporující připojení ke vzdálené ploše. Jediným omezením jsou noční údržby databází - každá databáze potřebuje pro svoji údržbu několik minut v čase mezi 2. a 4.hodinou ranní. Dalším nutným omezením jsou instalace aktualizací, o které se zákazník vůbec nemusí starat. My vše zajistíme, zákazník pouze musí jednou až dvakrát do měsíce strpět nepřístupnost pohody v čase cca 19-23.

Zákaznická podpora

Naši účetní klienti mají u nás nejvyšší prioritu. Potřebujete radu k Pohodě, dostanete jí. Potřebujete svým zaměstnancům nastavit přístupová práva - během chvilky se stane. Máte nového zaměstnance - může dostat přístup do Pohody v okamžiku. Běžné poradenství, nastavení práv, administrace serveru, uživatelů a péče o data - toto vše od nás získáváte v ceně přístupů k naší Pohodě.

Potřebujete další služby? Importy dat, nastavení komunikací do eshopu, úpravy tiskových výstupů, programování na míru - dostanete tu nejlepší cenu.

Výstupy - rozpočty, hospodaření,...

Určitě budete rádi, když za Vás vyřešíme všechna potřebná hlášení, přiznání a podání státní správě. To ale nestačí. Možná potřebujete více. Potřebujete účetní data pro řízení firmy. Co vydělává, co nese jaké náklady, co změnit, aby firma ekonomicky fungovala.

Společně si zpracujeme nejvýznamnější faktory hospodaření Vaší firmy. Nastavíme účtování, aby poskytovalo potřebné výstupy. Poskytneme Vám nástroje, které Vám umožní hospodaření sledovat. Společně můžeme Vaše hospodaření konzultovat.

Přiznání, podání, hlášení,...

Povinnosti firem stále přibývají. Přiznání, hlášení, přehledy, intrastat, EET atd. Snadno můžete zapomenout a vzniká riziko nepříjemné sankce. My jsme si naprogramovali automatický plánovací systém a každá naše účetní ví, co, kdy a za jakou firmu podat. Vše podáváme zásadně elektronicky a uchováváme si elektronické doručenky. Můžete tak tyto povinnosti pustit z hlavy a věnovat se svému podnikání.

Odpovědnost, kontroly, pojištění

Ze zákona se nemůžete zbavit své odpovědnosti v daňových a účetních povinnostech. Pokud se ale něco nezdaří a my jsme plně či částečně chybu zavinili, pak jsme dle smlouvy odpovědni Vám a uloženou sankci Vám uhradíme. Pro tento účel jsme i pojištěni až do částky 1 mil.Kč.

Dle smlouvy jsme povinni za Vás vyřizovat všechny kontroly státní správy v oblasti daní, účetnictví a mezd. Ať trvá kontrola den, nebo rok, vždy již máte naší podporu v ceně.