Kontaktujte nás

Domluvte si s námi osobní schůzku, rádi Vás uvítáme, rádi Vám poradíme.

Bc. Pavel Danilo

jednatel - divize ChciUcetni.cz
telefon: 485 146 093
email: Pavel@ChciSystem.cz

Ing. Petr Mišák

jednatel - divize ChciSystem.cz
mobil: 777 988 839
email: Petr@ChciSystem.cz

Adéla Danilo

jednatel - konzultant, zákaznická podpora
mobil: 774 924 392
email: Adela@ChciSystem.cz

Mgr. Filip Čálek

technik/konzultant IS
pevná linka: 484 800 304
mobil: 773 426 432
email: Filip.Calek@ChciSystem.cz

Romana Lövlová

účetní - ChciUcetni.cz
pevná linka: 484 800 303
mobil: 776 454 905
email: Romana.Lovlova@ChciSystem.cz

Jana Bernatová

účetní - ChciUcetni.cz
mobil: 775 281 563
email: Jana.Bernatova@ChciSystem.cz

Soňa Kalinová

účetní - ChciUcetni.cz
pevná linka: 484 800 303
mobil: 776 764 587
email: Sona.Kalinova@ChciSystem.cz

Ing. Veronika Valentová

účetní - ChciUcetni.cz
pevná linka: 484 800 303
mobil: 776 016 747
email: Veronika.Valentova@ChciSystem.cz

Kontaktní údaje

Email: info@ChciSystem.cz

Telefon recepce: 485 146 093
Telefon technická podpora: 484 800 304
Telefon účetní služby: 484 800 303

Fakturační údaje

ChciSystem s.r.o.
Na Srázu 449
463 12  Liberec

IČ: 22800484
DIČ: CZ22800484

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.